Ürün açıklaması


açıklama: malzeme: Elektrik bileşenleri renk: resimlerini Görmek Fan Sıcaklık Kontrol Hız Kontrol CPU Yüksek-Temp Alarm DC 12 V PWM PC CPU özellikler destek tüm 12 V içinde 5A hayranları, senkron doğrultucu çıkış, yüksek verimlilik! bile büyük bir akım çalışması gerektirmez ek ısı emici!
hayranları çok sayıda paralel olarak kullanılabilir (toplam akım 5A geçmemesi), otomatik sıcaklık kontrolü destekler ve manumotive hız kontrolü, sıcaklık kontrolü hız ayarı için dört sıcaklık bölgeleri ile yukarı, çeşitli uygulamalar içinde uygulamak kolay! bu bir üç-tel fan ile açılabilir izleme fonksiyonu (durak uyarı).
özellikler çalışma gerilimi: DC12V devre yük kapasitesi: maksimum akım çıkış başına 5A, otobüs akımları up 9A çıkış Aralığı: ilk kanal 20%-100%, veya 40%-100% (TFL = ON) İkinci kanal ve üçüncü kanal 10%-100% (not: aralığın Üzerinde sadece için PWM aralığı, gerçek kontrol etkisi fan bağlı olarak değişir.) sıcaklık probu parametreleri: 50 K B = 3950 termostat sıcaklık bölgesi hata: hata sıcaklık probu bağlı olarak, genellikle 3-5% durak alarm minimum hız: 700-800 rpm

  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 15cm x 15cm x 5cm (5.91in x 5.91in x 1.97in)

  • Marka Adı: BGEKTOTH
  • Motor Tipi: step Motor
  • Model Numarası: see information

Değerlendirmeler

Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler

En iyi