Ürün açıklaması


mağazamıza hoşgeldiniz
NOT
biz satış ürünleri destek wholesales. daha fazla indirim istiyorsanız, lütfen bizimle irtibata geçiniz. sipariş fazla 10 adet için iyi Fiyat. bize bir mesaj bırakın lütfen.
rus Arkadaş Dikkat Lütfen . sırayla alıcının tam adı doldurunuz nedeniyle Rus gümrük yeni politikası, aksi takdirde muhtemelen nihayet paketi almazsınız.
desteğiniz için teşekkür ederiz!
ürün Adı: NGFF masaüstü PCIE Add On modeli: SRAPCI040 uygulanabilir Arayüzü: PCI-E 4x, PCI-E 8x, PCI-E16x açıklama: NGFF pci-e adaptörü yeni bir şartname arayüzü M.2 SSD kart, hangi can M.2 kullanılarak bağlanabilir (NGFF) SSD dizüstü sabit sürücü kartı olarak. M.2 (NGFF) SSD bu kurulun Transferi veri bağlantı NGFF yuvası iletim, ana bilgisayara destek sistemi başlatma çizme fonksiyonu. kullanıcıların kullanım standart SATA-IO M.2 SATA SSD transfer SATA sabit disk içine bir masaüstü veya dizüstü PC; özellikleri: güç kaynağı: PCIE güç destek sistemi başlatma çizme fonksiyonu kullanıcıların kullanım standart SATA-IO M.2 SATA SSD masaüstü PC transfer SATA sabit disk içine; destek PCIE sinyal M.2 (NGFF) kart (1) Destek yüksek hızda SATA3.0/6 Gbps yüksek hızlı yığın depolama arayüzü; bilgisayar anakartlar HOST terminali hız kararına göre, NGFF SSD adaptör performansını etkilemez; (2) kurulum basit ve herhangi bir sürücü gerektirmez yazılım programı; (3) M.2 Şartname, revizyon 0.9 (4) destek M.2 kart boyutu: 2230,2242, 2260,2280 (5) iki M.2 yuvaları sağlamak, M NGFF arayüzleri, B NGFF Arayüz (6) Destek M.2 anahtar B ve M.2 anahtar M SATA ve PCIE sinyal sinyal NGFF kullanımı hakkında: İlk: kartın 7PIN SATA Kablosu Bağlamak için masaüstü anakartı SATA konnektör İkincisi: NGFF arayüz Altında kullanılır PCIE arayüzü sinyalleri, alınan M.2 of doğrudan destek pcie ssd. üçüncü: SATA PCI-E sinyalleri ve sinyalleri aynı anda NGFF destekleyebilir. uygulama: 802.11ac WiFi & Bluetooth 4.0 ile intel 7260NGW için uygundur, arayüzleri PCIE can NGFF M.2 için bir Bluetooth adaptörü ile kablosuz WIFI sinyal bir masaüstü PC üzerinde kullanın, aynı zamanda destek sinyal NGFF SATA SSD, üzerinde kullanılan masaüstü bilgisayarlar.

  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 18cm x 15cm x 5cm (7.09in x 5.91in x 1.97in)

  • Tipi: Add On Cards,Desktop PCIE to NGFF Add On card
  • Marka Adı: BIAOTA
  • arabirim Tipi: PCI Express
  • Model Numarası: SRAPCI040
  • paket: Hayır
  • Name: Desktop PCIE to NGFF Add On card
  • Weight: 73g

Değerlendirmeler

Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler

En iyi